пʼятниця, 25 травня 2018 р.


Прощавай четвертий клас!

Сьогодні для учнів Петрушинської ЗОШ І ст. прозвучав останній дзвоник, сповістивши учням радісну звістку – ура, канікули!!!
На свято завітали гості – методист районного відділу освіти Олена Іванівна Маятіна, голова сільської ради Євгеній Миколайович Питинський, батьки.
Вчителька початкових класів Віра Василівна Коваль-Власова перед початком свята одразу запропонувала визначитись – чи буде далі існувати школа? Отже слово одразу надали сільському голові. Привітавши всіх зі святом Євгеній Миколайович висловив свою думку з приводу школи і  обнадійливо пообіцяв залучити спонсорів і вирішити питання з опаленням і ремонтом школи закликаючи при цьому батьків не бути байдужими до подальшої долі школи. Адже все залежить від них: якщо вони наполягатимуть, то  школу ніхто не має права закрити. У відповідь батьки дружно сказали -  Так, вони хочуть, щоб їхні діти продовжували навчатися в своїй рідній школі.
Сьогодні попрощалися зі школою два випускники – учні четвертого класу Пекур Богдан та Джола Микола. разом з братом Богданом до Халявинської школи перейде і Леся Пекур. Отже в школі залишається 8 учнів. Але це ж тільки початок. До 1 вересня ще далеко. Також батьки хочуть, щоб був вчитель англійської мови і навіть запропонували відшкодовувати йому витрати на дорогу. Але ця тема лишається відкритою.
А тим часом свято розпочалося під звуки Гімну України, який діти дружно виконували під фонограму. Актова зала святково прибрана, на столі виставка дитячої творчості. Святково вдягнені, з букетами квітів діти порадували глядачів чудовим концертом: читали вірші, співали пісні, показували інсценівки, танцювали танець букварика. А на завершення всіх чекав солодкий стіл.
          Бажаю дітям чудових, радісних і цікавих канікул!Немає коментарів:

Дописати коментар