пʼятниця, 5 лютого 2021 р.


 29 січня 2021 року в Петрушині з візитом побував керуючий справами Киселівської сільської ради Шелупець Олександр Іванович. Спілкувався з жителями громади. На запитання про призначення старости в Петрушин конкретної відповіді ніхто не отримав, тільки почули відповідь, яку чуємо вже другий місяць: до вас повинен приїхати сільський голова для обговорення кандидатури старости і тоді питання буде винесено на чергову сесію.
Хочу нагадати, що 24 грудня 2020 року на сесії Киселівської сільської ради було розглянуто звернення жителів села Петрушин і прийнято рішення:

У К Р А Ї Н А
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ( друга сесія восьмого скликання )
РІШЕННЯ
24 грудня 2020 року                     с. Киселівка No 2/VІІІ-84  
Про розгляд колективногозвернення громадян села Петрушинта депутата Литвиненка М.М.
Заслухавши колективне звернення громадян села Петрушин та депутата Литвиненка М.М., урахувавши пропозиції депутатів О.Є .Коров’яковського та О.В. Кутузова, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,сільська рада вирішила:
1.Сільському голові В.М. Шелупцю провести зустрічі з населенням сіл Петрушин та Брусилів, на яких визначитись з кандидатурами претендентів на посади старост сіл Петрушин та Брусилів.
2.Сі льському голові В.М. Шелупцю на наступну сесію сільської ради підготувати проєкти рішень щодо внесення кандидатур старост, внесення змін до структури та штатного розпису апарату сільської ради та внесення змін до бюджету сільської ради та забезпечити заслуховування депутатами кандидатів на посади старост.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову В.М. Шелупця.

З дня сесії минуло більше місяця, вже відбулася і третя сесія, а наше питання не зрушилося. Сільський голова їхати в Петрушин категорично не хоче, хоча на дзвінки відповідає і красномовно обіцяє приїхати в пятницю, от тільки не каже в яку. Люди остаточно втратили довіру сільському голові і вкрай обурені такою поведінкою. Три місяці ми дзвонимо  і просимо приїхати до нас, бо люди мають багато питань до керівника громади, а нам обіцяють, а потім ігнорують, наче ми і не відносимося до Киселівської ОТГ.
Стомившись від чекання і обіцянок, 3 лютого 2021 року невеличкий актив села зібрався в приміщенні колишньої сільської ради і запросив на бесіду колишнього керівника громади Питинського Є.М. Вирішувалося одне єдине питання: чи згоден Євгеній Миколайович піти на старосту села? Відповідь була позитивною, за умови, якщо його кандидатуру підтримують жителі села.
Нині ведеться активний збір підписів за кандидатуру Питинського Євгенія Миколайовича на посаду старости.

Немає коментарів:

Дописати коментар